Wynajem wózków widłowych

Wynajem / wypożyczalnia


Ta część oferty skierowana jest dla wszystkich tych przedsiębiorców, dla których wynajem widlaków stanowi doskonałą alternatywę rozwiązywania logistycznych problemów w firmie. Rozwiązanie to jest doskonałą propozycją dla firm, które nie potrzebują na stałe wózka widłowego lub też nie posiadają wystarczających środków finansowych na pozyskanie tego typu pojazdu do firmy.

Proponujemy wynajem zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy. Posiadamy bardzo elastyczną ofertę, w związku z czym jesteśmy przekonani, iż zaspokoi ona potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Warto dodać, iż wszystkie wynajmowane pojazdy są regularnie serwisowane przez Naszych doświadczonych fachowców. Ich doskonały stan techniczny jest gwarancją wykonywania nawet najbardziej intensywnych prac.

Wynajem widlaków – dlaczego warto?

Wiemy jak ważna jest właściwa organizacja transportu wewnętrznego w firmie. Dlatego też, przygotowaliśmy ofertę, w której:

  • umożliwiamy sezonowe lub okresowe użytkowanie widlaków
  • dostosowujemy długość wynajmu dla potrzeb Państwa firmy
  • przygotowujemy atrakcyjne propozycje cenowe
  • nie prowadzimy polityki ukrytych kosztów
  • zapewniamy w pełni sprawny i wydajny podczas pracy sprzęt
  • dostarczamy wózki widłowe o szerokim zakresie udźwigu
  • doradzamy, podpowiadamy i sugerujemy odpowiednie rozwiązania
  • dzięki wynajmowi, możecie Państwo przetestować sprzęt przed jego zakupem!

Dzięki niezmiennym opłatom, w pełni możliwe jest zaplanowanie budżetu przeznaczonego na wynajem w dłuższej perspektywie czasu. Firma Dunpol, proponuje swoim stałym klientom gratyfikacje wynikające ze stałej współpracy. Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Naszymi klientami, jest jedną z głównych dewiz Naszej firmy.

Nie wiesz jaki wózek widłowy kupić do firmy?

Również z myślą o rozwiązywaniu tego typu dylematów dajemy możliwość wynajmu specjalistycznych widlaków w celu zapoznania się ze sprzętem – jego wadami, zaletami, ergonomią użytkowania oraz kosztami eksploatacji. Nasi wykwalifikowani specjaliści serwisowi służą Państwu kompleksowym wsparciem oraz doradztwem.