Wózki widłowe Konin

Poszukujesz kompleksowych usług z zakresu wózków jezdniowych na terenie Konina i okolic? Firma Dunpol to marka uznana na lokalnym rynku. Oferujemy wynajem, naprawę, serwis oraz zakup części do wózków widłowych wielu producentów.

Jeśli nie posiadasz środków na zakup wózka widłowego lub potrzebujesz takiej maszyny jedynie krótkoterminowo, polecamy wynajem tego typu maszyn. Grupa doświadczonych konsultantów zawsze pomoże w optymalnym wyborze pojazdu.

Sam decydujesz na jaki okres chciałbyś użytkować nasz wózek – to doskonała okazja na to, aby wypróbować pojazd w nowo powstałych warunkach, a następnie podjąć decyzję o zakupie konkretnego modelu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Dzięki stałym opłatom i atrakcyjnym warunkom wynajmy będziesz mógł w bardzo prosty sposób oszacować koszty swojej działalności.

Doświadczony i zgrany zespół naszych ekspertów świadczy również usługi serwisowe na terenie Konina. Zadbamy o to, aby przygotować Twój pojazd do pracy bez awarii w każdych warunkach. Nasi serwisanci posiadają niezbędną wiedzę, aby zrobić to szybko i wygodnie dla naszego klienta. Naprawiamy wszystkie dostępne na rynku marki wózków widłowych. W przypadku dłuższej awarii oferujemy naszym klientom na terenie Konina wózki zastępcze, które pozwolą uniknąć problematycznych przerw w pracy zakładu.

Wieloletnia działalność firmy Dunpol w branży wózków jezdniowych w Polsce pozwoliła na zbudowanie silnej sieci kontaktów handlowych. Oferujemy naszym klientom części zamienne do wózków widłowych, w tym wózków marki Toyota. Naszym celem jest zawsze znalezienie części, które będą optymalne pod względem jakości oraz ceny. Oprócz części oryginalnych, w naszej ofercie znajdują się także solidne zamienniki.
Na terenie Konina i okolic zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne, które odpowie na każde pytanie i udzieli szybkiej oraz fachowej porady.

- sprzedaż nowych i używanych widlaków

- wynajem wózków widłowych

- serwis wózków

- części i serwis wózków