Wózki widłowe Turek

Sezonowe lub okresowe korzystanie z wózków widłowych nigdy nie było takie proste! Z firmą Dunpol, działającą również na terenie Turku i okolic, zaopatrzysz się na wskazany przez Ciebie okres w najlepszej jakości wózki jezdniowe.

Z nami będziesz mógł przetestować nowy pojazd na terenie swojej działalności, wykonać sezonowe prace i chwilowo wzbogacić dostępny sprzęt w nowoczesne maszyny. Świadczymy usługi długo i krótkoterminowe. Nasze wózki widłowe są zawsze w gotowości – stale serwisowane i przygotowane do pracy w każdych warunkach. Jeśli potrzebujesz porady w wyborze widlaka dla swoich potrzeb, nasze wsparcie techniczne udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Posiadamy zgrany i doświadczony zespół ekspertów, który swoją wiedzę i kompetencje budował przez lata na lokalnym rynku. Świadczymy usługi naprawcze oraz serwisowe w Turku i okolicach. Z nami nie musisz obawiać się, że pojazd nagle odmówi posłuszeństwa – korzystając z naszych serwisantów możesz być pewien, że wózki zawsze będą gotowe do pracy. Jeśli pojazd zostanie uszkodzony, nasi eksperci błyskawicznie znajdą przyczynę usterki i ją usuną. Nie musisz obawiać się o przestoje w pracy – jeśli naprawa będzie trwała długo, otrzymasz od nas wózek widłowy na zastępstwo.

Jeśli poszukujesz dostawcy części do wózków widłowych, firma Dunpol przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę. U nas znajdziesz zarówno oryginalne elementy wymienne, jak i sprawdzone przez nas zamienniki. Nasz dział handlowy zadba o to, aby dobrać odpowiednią część. Jeśli nie jesteś pewien jak poradzić sobie z usterką i jaką część najlepiej zakupić – zwróć się do nas! Nasze wsparcie techniczne gwarantuje fachową poradę w szybkim czasie. Nie musisz martwić się o długotrwałą dostawę – korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich, dzięki którym wysyłka towaru jest bezpieczna i szybka.

- sprzedaż nowych i używanych widlaków

- wynajem wózków widłowych

- serwis wózków

- części i serwis wózków