Wózki widłowe Krotoszyn

Szukasz renomowanego dystrybutora wózków widłowych na terenie Krotoszyna? Firma Dunpol słynie z najlepszej oferty wynajmu tych pojazdów w okolicy! U nas znajdziesz bogaty wybór wózków widłowych wielu spotykanych na polskim rynku producentów. W kilka chwil przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę najmu wózków widłowych.

Dostarczamy maszyny krótkoterminowo oraz na dłuższe okresy. Gwarantujemy stałe ceny oraz profesjonalną obsługę. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany i monitorowany. Jeśli szukasz taniej lub chwilowej możliwości wykorzystania wózka w swojej działalności, wynajem w naszej firmie jest idealnym rozwiązaniem. Polecamy tę opcję szczególnie tym, którzy przed zakupem pragną przetestować konkretny model wózka widłowego w swoich warunkach.

Nasza firma składa się z grupy ekspertów, która od kilku dekad wzbogaca swoje doświadczenie. Ich wiedza oraz umiejętności pozwoliły nam przez lata prowadzić na terenie Krotoszyna i okolic serwis wózków widłowych. Zapewniamy stały przegląd maszyn, który gwarantuje ich bezawaryjność i poprawną eksploatację. Zadbamy o to, aby Twoja flota była zawsze w jednakowym stanie technicznym. Prowadzimy również naprawy wózków widłowych. Ekspresowo leczymy usterki i usuwamy ich przyczyny, a w sytuacjach dłuższego postoju dostarczamy bezpośrednio do klienta nasze wózki zastępcze.

Dla wózków marki Toyota, a także wielu innych rodzajów maszyn, posiadamy w swojej ofercie części zamienne. U nas znajdziesz komponenty oryginalne oraz ich sprawdzone zamienniki. Skontaktuj się z naszym działem handlowym – szybki dobór części zamiennych oraz fachowa porada to nasza specjalność. Korzystając z naszego wsparcia technicznego na terenie Krotoszyna, możesz liczyć na kompleksową usługę i profesjonalne podejście.

- sprzedaż nowych i używanych widlaków

- wynajem wózków widłowych

- serwis wózków

- części i serwis wózków