Wózki widłowe Jarocin

Dunpol oferuje pełny pakiet usług związanych z wynajmem oraz eksploatacją wózków widłowych w Jarocinie. Mamy bogate doświadczenie oraz grupę wyspecjalizowanych pracowników, która sprawi, że użytkowanie wózków widłowych w Twoim przedsiębiorstwie będzie wygodne i tanie.

Dla klientów, którzy celują w czasowe korzystanie z wózków widłowych proponujemy ich wynajem. W naszej flocie znajdziecie Państwo wózki popularnych na rynku marek. Bez trudu wynajmiesz u nas pojazd, który spełni wszystkie potrzeby Twojej działalności – pomoże w tym nasz zespół doradców. Warunki najmu są bardzo elastyczne – sam decydujesz na jaki okres wynajmiesz sprzęt. Gwarantujemy stałe, niskie ceny. Nasze wózki widłowe stale podlegają serwisowaniu – nie musisz obawiać się o niespodziewane przerwy w pracy maszyn lub kosztowne naprawy.

Firma Dunpol słynie na lokalnym rynku z naprawy oraz serwisu wózków widłowych. Dokonujemy sprawnych przeglądów wózków na terenie Jarocina i okolic – dzięki pracom konserwacyjnym minimalizujemy ryzyko awarii pojazdu. Nasza doświadczona ekipa serwisantów posiada zdobywaną latami wiedzę o wózkach jezdniowych – poradzimy sobie z niemal każdym problemem. Jeśli naprawa Twojego sprzętu wymaga dłuższych przerw, dostarczymy wózek zastępczy!

Możesz także skorzystać z naszej oferty części zamiennych do wózków widłowych. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią część – oferujemy zarówno oryginalne jak i zamienne części. Nasz dział handlowy w kilka chwil przygotuje ofertę. Dostawa zarówno na terenie Jarocina, jak i reszty kraju jest realizowana tylko przez sprawdzone firmy kurierskie. Zawsze dbamy o jakość dostarczanych przez nas części zamiennych.

- sprzedaż nowych i używanych widlaków

- wynajem wózków widłowych

- serwis wózków

- części i serwis wózków