Wózki widłowe Wielkopolska

Firma Dunpol (Wielkopolska) kieruje swoją ofertę do użytkowników wózków widłowych na terenie województwa wielkopolskiego. U nas znajdziesz nowoczesne i wszechstronne zaplecze wózków widłowych do wynajęcia. Jeśli planujesz okresowe użytkowanie wózka widłowego na terenie swojego zakładu – oferujemy krótko i długoterminowy wynajem.

Słyniemy z atrakcyjnych i stałych cen. Jest to doskonała okazja dla mniejszych przedsiębiorstw, które nie planują zakupu sprzętu na stałe. Polecamy wynajem wózków widłowych na próbę przed zakupem - jest to szansa na przetestowanie pojazdu w warunkach panujących w Twojej firmie. Nasi eksperci pomogą z wyborem odpowiedniej maszyny dla Twoich potrzeb.

Naprawa i serwis wózków widłowych na terenie Wielkopolski nigdy nie były tak wygodne. Z firmą Dunpol możesz liczyć na to, że maszyny zawsze będą doglądane przez doświadczoną grupę serwisantów. Usuwamy potencjalne przyczyny usterek, konserwujemy pojazdy oraz dbamy o to, aby były poprawnie eksploatowane. W przypadku uszkodzenia wózka widłowego, nasi specjaliści w kilka chwil znajdą przyczynę i ją wyeliminują. Jeśli awaria sprzętu będzie dla Ciebie kosztowna lub problematyczna, nie ma obaw – dostarczymy wózki zastępcze, które zagwarantują płynność w Twojej działalności.

Jesteśmy wieloletnim dostawcą części do wózków widłowych na terenie Wielkopolski. U nas znajdziesz elementy dla pojazdów większości dostępnych na rynku marek. Dysponujemy towarem bezpośrednio od producenta, a także częściami zamiennymi od sprawdzonych przez lata dostawców. Nasz dział handlowy dostosuje ofertę do Twoich wymagań, a nasi partnerzy dostarczą towar na terenie województwa wielkopolskiego w sposób szybki i bezpieczny. Skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

- sprzedaż nowych i używanych widlaków

- wynajem wózków widłowych

- serwis wózków

- części i serwis wózków