Wózki widłowe Pleszew

Nasza oferta to między innymi wynajem wózków widłowych na terenie Pleszewa oraz okolic. Posiadamy silną flotę wózków jezdnych uznanych w Polsce producentów. Dla naszych klientów oferujemy indywidualne warunki najmu.

W zależności od potrzeb dostarczamy pojazdy na krótki okres lub długoterminowo. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy nie posiadają budżetu na zakup wózka widłowego, dla klientów którzy prowadzą tylko sezonową lub niejednostajną działalność, a także dla wszystkich tych, którzy dopiero przymierzają się do zakupu wózka widłowego. Wynajem pozwoli wypróbować pojazd w terenie. Nasz dział handlowy udzieli wszystkich niezbędnych informacji oraz pomoże w optymalnym doborze wózka dla każdego typu działalności.

Na terenie Pleszewa oraz okolic możesz skorzystać z naszego renomowanego serwisu. Firma Dunpol słynie z doświadczenia, wiedzy i profesjonalizmu – jest to kluczowe, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezawaryjnymi wózkami widłowymi. Nasz serwis zaoszczędzi przerw w pracy oraz dodatkowych kosztów, wynikających z nieodpowiedniej oceny stanu pojazdu. To, co nas wyróżnia, to szybkie i nieuciążliwe naprawy wózków widłowych. Dzięki nam nie odczujesz braku czynnego pojazdu – w mig przywrócimy go do pierwotnego stanu, a jeśli naprawa wymaga dłuższych zabiegów, dostarczymy na terenie Pleszewa wózek zastępczy.

W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór części zamiennych do wózków widłowych dostępnych na naszym rynku producentów. Dostarczamy zarówno oryginalne komponenty, jak i ich jakościowe zamienniki. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Dział handlowy przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę cenową, a nasze wsparcie techniczne na terenie Pleszewa zawsze służy swoim doświadczeniem i ekspercką poradą.sze znalezienie części, które będą optymalne pod względem jakości oraz ceny. Oprócz części oryginalnych, w naszej ofercie znajdują się także solidne zamienniki.

- sprzedaż nowych i używanych widlaków

- wynajem wózków widłowych

- serwis wózków

- części i serwis wózków